Anglijoje užtikrintas pergales šventė „Liverpool“ ir „Chelsea“

Sekmadienį „Liverpool“ komanda šventė pergalę „Premier“ lygoje. Rungtynėse su „Tottenham“ klubu Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatyvią akistatą laimėjo 4:2.

Pirmajame kėlinyje „Liverpool“ dominavo ir jau šešioliktą minutę įsiveržė į priekį. Po aštraus skersuoto kamuolio į baudos aikštelę Mohamedas Salah galva pasiuntė kamuolį į vartus. Savo pranašumą šeimininkai padvigubino paskutinę kelinio minutę.

Ilgos atakos metu „Tottenham“ vartininkas Guglielmo Vicario atmušė kamuolį prieš save, o link vartų kirtęs Andy Robertsonas nieko netrukdomas pelnė antrąjį savo komandos įvartį.

Sužaidus 15 minučių antrajame kėlinyje „Liverpool“ persvara jau tapo triuškinama. Iš pradžių po dar vieno puikaus skersuoto kamuolio galva pasižymėjo Cody Gakpo, o tuomet fantastišką šūvį iš toli atliko Harvey Elliotas. Iki rungtynių finišo „Tottenham“ pavyko kiek sumažinti oponentų persvarą.

Richarlisonas ir Heung-Min Sonas deficitą nukirpo perpus, bet tai buvo viskas, ką pavyko pasiekti svečiams iš Londono.

O kitame dienos mače triuškinamą pergalę iškovojo Londono „Chelsea“. Rungtynėse tarp dviejų Londono klubų „Chelsea“ lengvai susitvarkė su „West Ham“ ekipa. Namuose žaidę „mėlynieji“ laimėjo net 5:0.

Triuškinamą persvarą „Chelsea“ įgijo dar pirmajame kėlinyje. Į varžovų vartus jie siuntė tris įvarčius, o juos pelnė Cole‘as Palmeris, Conoras Gallagheris, Nonis Madueke.

Po pertraukos apie save priminė Nicolasas Jacksonas. Jis pelnė du įvarčius. Pergalė leido „Chelsea“ pakilti į septintąją poziciją lygoje.