Pasaulio ledo ritulio čempionate pergales iškovojo favoritai

Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate pergales iškovojo favoritėmis laikytos komandos. A grupėje Danija 4:3 (2:2, 1:1, 1:0) nugalėjo Didžiąją Britaniją, tuo tarpu Čekija 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) įveikė Austriją. A grupėje per penkerias rungtynes čekai surinko 12 taškų ir kol kas pirmauja, tačiau už jų einančios komandos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.
Ledo ritulys 2024-05-18

Ledo ritulio pasaulis to dar nematė: austrai likus 0.2 sek. išplėšė sensacingą pergalę prieš suomius

Ketvirtadienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate istorinę pergalę iškovojo Austrijos rinktinė, kuri A grupės rungtynėse paskutinę sekundę 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) išplėšė pergalę prieš dabartinius olimpinius čempionus suomius. Rungtynių pradžioje visiškai dominavę suomiai atitrūko po Saku Maenalaneno (2:51 min.) ir Oliverio Kapaneno (8:06) įvarčių. Antrajame kėlinyje žaidimas jau buvo apylygis ir austrai priartėjo po tikslaus Mario Huberio (23:36) smūgio.
Ledo ritulys 2024-05-16

Pergalių serija nutrūko: pasaulio ledo ritulio čempionate latviai skaudžiai pralaimėjo Vokietijai

Tris pergales per pirmąsias tris rungtynes Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojusi Latvijos rinktinė kapituliavo prieš Vokietiją. B grupės susitikime latviai 1:8 (0:2, 1:5, 0:1) turėjo pripažinti Vokietijos rinktinės pranašumą.
Ledo ritulys 2024-05-15

Stebuklas pasaulio čempionate: austrai per kėlinį panaikino 5 įvarčių atsilikimą

Antradienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate titulą ginantys kanadiečiai A grupėje po neįtikėtinos kovos ir pratęsimo 7:6 (3:1, 3:0, 0:5, 1:0) nugalėjo austrus. Kanadiečiai per paskutinį kėlinį prarado net 5 įvarčių pranašumą ir prarado 1 tašką. Kanadiečius anksti į priekį išvedė Dylano Cozenso (6:34 min.) bei Kaideno Guhle (9:21) įvarčiai.

Latvijos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate žygiuoja be pralaimėjimų: įveikė ir Kazachstaną

Trečią pergalę Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo Latvijos rinktinė, kuri 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Kazachstano ekipą. Latviams tai buvo pirmoji pergalė per pagrindinį rungtynių laiką, kadangi prieš tai jie po pratęsimų 5:4 nugalėjo Lenkiją bei 3:2 – Prancūziją. Pirmajame kėlinyje latviai atliko tik 6 smūgius į vartus, tuo tarpu kazachstaniečiai – 9. Visgi nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, nors latviai net tris kartus žaidė mažumoje.